O značke

Self Omninutrition je vďaka inovatívnym produktovým formulám zvyšujúcim fyzický výkon, prudko rozrastajúcou sa spoločnosťou. Úspech spoločnosti je postavený na mladom a dynamickom tíme, ktorý sa so záujmom koncentruje na uspokojenie potrieb svojich klientov.

Aby spoločnosť svojich klientov skutočne uspokojila, pracuje predovšetkým na:Obrázok

Výrobkoch svetovej značky s najlepšími ingredienciami pri najlepších cenách.

Riadení odbytu svojich výrobkov pri najlepších možných dodacích lehotách, “just in time”.

Vyhľadávaní a posudzovaní noviniek v oblasti stravovania a farmácie v spolupráci s tímom expertov. Takto dokážeme najlepšie otestovať a vybrať to, čo je pre našich klientov najlepšie.

Náš biznis cieľ

Naša snaha vyrábať doplnky nutričnej výživy najvyššie kvality na základe permanentnej a priamej spolupráce s dodávateľmi/výrobcami zabezpečuje, že Self Omninutrition dnes vie ponúknuť široké spektrum overených a bezpečných výrobkov pri konkurenčne najvýhodnejších cenách. Naša spoločnosť sa stala jednou z vedúcich značiek v celom odvetví.

Naša cena

Našim cieľom je cenová politika atakujúca trhové ceny, kde sa náš zákazník vždy cíti spokojný s dodávkou nášho výrobku vediac, že si spomedzi produktov s najlepšou cenou objednal výrobok vysokej kvality. Na poli zdravej výživy a fitness chceme dodávať konkurenčne silné výrobky. Pretože na športovom trhu razíme cestu najlepších cien, sme veľmi dobrým partnerom pre našich distribútorov i koncových zákazníkov.

Naša kvalita

 

100 % overené a 100 % čisté produkty. Naše výrobky obsahujú najlepšie ingrediencie na trhu, pričom sú predmetom neustáleho inšpekčného dohľadu a kontroly kvality. Spolupráca s dodávateľom, ktorý je na trhu svetovým lídrom s mnohoročnými skúsenosťami, nám dáva 100% pocit sebavedomia v otázke nutričných informácií o našich výrobkoch. Predstavujeme trhový vysoký štandard, kde nie je miesto pre druhoradé výrobky. Naše produkty sú vyvíjané erudovanými špecialistami v oblasti výživy, chémie, biológie, ktorí majú skúsenosti aj v oblasti suplementácie a tréningu.
SELF Omninutrition výrobky sú vyrábané pod striktným dohľadom, pričom spĺňajú štandardy GMP (Good Manufacturing Practice) a HACCP (vychádzajúci z nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 852/2004 z 24. Apríla 2004 o hygiene potravín). My sami sa držíme politiky vysokej kvality postavenej na čistom produkte bez prítomnosti akýchkoľvek zakázaných látok.

Naše služby

Pre nás slovo služby predstavuje podieľať sa na dodaní toho najlepšieho výrobku. Skrátka pre Vás výhodná kúpa založená na prémiovej kvalite a skvelej cene. Pre akékoľvek otázky v oblasti suplementácie našich výrobkov, alebo tréningu je Ľuboš Maliňák, Majster sveta a Európy v klasickej kulturistike, pripravený poskytnúť Vám ďalšie konzultácie a podporu.


Vyskúšať Self Omninutrition